Publications Office of the EU
Niemcy-Bonn: Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bonn: Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Zapowiedziano
    24/09/2014
  • Opublikowano
    19/11/2014
  • Termin
    09/01/2015
  • Otwarcie ofert
    09/01/2015
  • Odaítélve
    25/03/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Studentenwerk Bonn AöR
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2012-351-01
Opis

Wärmeversorgungsanlagen, Installation von Heizungsanlagen, Installation von Zentralheizungen (Fernwärme).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Studentenwerk Bonn AöR
Adres pocztowy: Nassestr. 11
Miejscowość: Bonn
Kod pocztowy: 53113
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Vergabestelle
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
09/01/2015 12:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
300,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Horn Haustechnik GmbH
Adres pocztowy: Gartenstraße 10
Miejscowość: Eichelhardt
Kod pocztowy: 57612
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.