Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Roboty malarskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Roboty malarskie

  • Opublikowano
    12/02/2014
  • Termin
    24/03/2014
  • Otwarcie ofert
    24/03/2014
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Undervisningsbygg Oslo KF
Miejsce realizacji
NUTS code: NO Norge
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45442100 Roboty malarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
80,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
13/517
Opis

Teaching building shall procure new framework agreements for services of painting and surface treatment.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
24/03/2014 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
80,000,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.