Publications Office of the EU
Republika Czeska-Praga: Roboty instalacyjne w budynkach - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Republika Czeska-Praga: Roboty instalacyjne w budynkach

  • Opublikowano
    23/02/2016
  • Termin
    07/06/2016
  • Odaítélve
    09/02/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ01 Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
124,702,920.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
92,325,352.80 CZK
Numer referencyjny oferty
16022016
Opis

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce nástupiště stanice metra Muzeum na trase A. Rekonstrukce se nebude týkat nástupiště stanice Muzeum trasy C ani eskalátorů (práce však budou probíhat v eskalátorovém tunelu přímého výstupu). Na nástupišti stanice metra Muzeum trasy A se rekonstrukce týká veřejných i služebních prostor. Rekonstrukce bude mít část stavební a část technologickou.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
124,702,920.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
92,325,352.80 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hochtief CZ a.s.
Adres pocztowy: Plzeňská 16/3217
Miejscowość: Praha 5-Smíchov
Kod pocztowy: 150 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.