Publications Office of the EU
Belgia-Bruksela: Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Bruksela: Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych

  • Opublikowano
    06/02/2016
  • Termin
    14/03/2016
  • Odaítélve
    13/06/2016
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ASBL Flagey
Miejsce realizacji
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
565,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Flagey-Marché Interim 2016-2018-F03
Opis

Marché de services de mise à disposition de personnel intérimaire.
Flagey ASBL appartient à la commission paritaire 304 — spectacle.
Dans ce cadre, en vue de répondre aux demandes ponctuelles, mais néanmoins régulières, de personnel encadrant les spectacles, Flagey ASBL occupe des intérimaires.
Ceux-ci sont répartis en 2 catégories:
— étudiants et/ou employés,
— parking boys.
À cette fin, Flagey ASBL fait appel à une entreprise de mise à disposition de personnel afin d'assurer, d'une part, uniquement le payrolling pour les intérimaires sous statut d'étudiants et/ou d'employés et d'autre part, la sélection et la mise à disposition des intérimaires «parkings boys».

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
565,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Daoust SA
Adres pocztowy: Galerie de la Porte Louise 203/5
Miejscowość: Bruxelles
Kod pocztowy: 1050
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.