Publications Office of the EU
Grecja-Trypolis: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Grecja-Trypolis: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

  • Odaítélve
    01/12/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
78,601.76
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
209,583.21 EUR
Numer referencyjny oferty
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Opis

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kod CPV

15000000 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

15500000 - Produkty mleczarskie

15810000 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

15800000 - Różne produkty spożywcze

15200000 - Ryby przetworzone i konserwowane

15330000 - Przetworzone owoce i warzywa

15300000 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15890000 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

03000000 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

15110000 - Mięso

15100000 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
78,601.76
Ostateczna wartość zakontraktowana
209,583.21 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj: GRC
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.