Publications Office of the EU
DOSTAWA INFUSORÓW I IGŁ WEWNĘTRZNYCH DO PODSTAWOWYCH OŚRODKÓW OPIEKI MADRILIAN HEALTH SERVICE - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

DOSTAWA INFUSORÓW I IGŁ WEWNĘTRZNYCH DO PODSTAWOWYCH OŚRODKÓW OPIEKI MADRILIAN HEALTH SERVICE

  • Opublikowano
    11/12/2024
  • Termin
    13/01/2025
  • Otwarcie ofert
    29/01/2025
  • Odaítélve
    15/04/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gerencia Asistencial Atención Primaria - SERMAS
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
415,560.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
88,305.80 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
A/SUM-051627/2024
Opis

DOSTAWA INFUSORÓW I IGŁ WEWNĘTRZNYCH DO PODSTAWOWYCH OŚRODKÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ MADRILIAN HEALTH SERVICE - 2 SERWISY

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contratos-publicos.comunidad.madrid/perfilcontratante
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contratos-publicos.comunidad.madrid/perfilcontratante
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/01/2025 09:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.