Publications Office of the EU
Francja-Bernay: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Bernay: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    24/06/2019
  • Termin
    09/08/2019
  • Otwarcie ofert
    09/08/2019
  • Odaítélve
    18/09/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Syndicat de destruction des ordures ménagères de l'Ouest
Miejsce realizacji
NUTS code: FRD21 Eure
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD21 Eure
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
974,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
EXP421
Opis

Tri et conditionnement des emballages ménagers issus de la collecte sélective.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics.eure.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=5438&orgAcronyme=b2i
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/08/2019 13:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
974,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ipodec
Adres pocztowy: immeuble Trident, 18-20 rue Henrei Rivière
Miejscowość: Rouen
Kod pocztowy: 76171
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.