Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi telekomunikacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi telekomunikacyjne

  • Opublikowano
    08/06/2016
  • Termin
    28/07/2016
  • Odaítélve
    31/08/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centralny Zarząd Służby Więziennej
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
64200000 Usługi telekomunikacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,878,048.78 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,711,361.42 PLN
Numer referencyjny oferty
7/16/PA
Opis

Usługi telefonii komórkowej.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,878,048.78 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,711,361.42 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Orange Polska
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 160
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-326
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.