Publications Office of the EU
Francja-Marsylia: Sprzęt lekkoatletyczny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Marsylia: Sprzęt lekkoatletyczny

  • Opublikowano
    25/11/2022
  • Termin
    23/12/2022
  • Otwarcie ofert
    26/12/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Marseille
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
37415000 Sprzęt lekkoatletyczny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
22_0146
Opis

fourniture et livraison de matériel sportif pour la ville de Marseille - 6 lots

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://mpe-marseille.local-trust.com/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509220&orgAcronyme=a2z
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
26/12/2022 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.