Publications Office of the EU
Francja-Strasburg: Trofea - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Strasburg: Trofea

  • Opublikowano
    30/08/2016
  • Termin
    03/10/2016
  • Otwarcie ofert
    04/10/2016
  • Odaítélve
    01/03/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Région Alsace
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF Grand Est
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39298700 Trofea
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,434.45 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
16048DAS
Opis

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Adres pocztowy: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Miejscowość: Strasbourg Cedex
Kod NUTS: FR42
Kod pocztowy: 67070
Kraj: FRA
Główny adres: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Drogą elektroniczną:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2016 14:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.