Publications Office of the EU
„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi

  • Opublikowano
    11/03/2026
  • Termin
    20/04/2026
  • Otwarcie ofert
    20/04/2026
  • Odaítélve
    24/07/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,544,100.00 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
SNTFCMR 5/2026 -;RO11054545-2026, poz. 622
Opis

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi, astfel: Lot 1: „Element elastic LB 2084”; Lot 2: „Elemente elastice cu 3 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”; Lot 3: „Elemente elastice cu 5 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”. Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11-zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
20/04/2026 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.