Publications Office of the EU
F-Marsylia: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Marsylia: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Odaítélve
    01/04/2011
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
100,585.39 EUR
Numer referencyjny oferty
10 1 02 22
Opis

Le présent marché a pour objet l’acquisition, la livraison et la mise en service d’un poste d’électrophysiologie in vitro modifiable pour l’in vivo au sein de l'unité mixte Inserm Inmed UMR901. Ce laboratoire, dont les recherches portent sur les maladies neurologiques, est situé sur la parc scientifique de Luminy.
Marché passé conformément aux dispositions de l'ordonnance 2005-649 du 6.6.2005, des décrets d’applications 2005-1742, 2007-590 et 2008-1334.
Procédure formalisée, appel d’offres ouvert, conformément à l’article 29 du décret n° 2005-1742 du 30.12.2005.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
100,585.39 EUR
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.