Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji serwerowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji serwerowych

  • Opublikowano
    19/05/2023
  • Termin
    21/06/2023
  • Otwarcie ofert
    21/06/2023
  • Odaítélve
    14/08/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Riksantikvaren
Miejsce realizacji
NUTS code: NO Norge
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72422000 Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji serwerowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
23/01580
Opis

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Riksantikvaren
Krajowy numer ewidencyjny: 974 760 819
Adres pocztowy: Dronningens gate 13
Miejscowość: OSLO
Kod NUTS: NO
Kod pocztowy: 0152
Kraj: NOR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Carl Anders Olsson
Główny adres: www.riksantikvaren.no
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/06/2023 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,000,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,000,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dekode Interaktiv AS
Adres pocztowy: Tollbugata 11, 2. etg
Miejscowość: Oslo
Kod pocztowy: 0152
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.