Publications Office of the EU
Niemcy-Marburg: Roboty w zakresie okładziny tynkowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Marburg: Roboty w zakresie okładziny tynkowej

  • Opublikowano
    27/01/2023
  • Termin
    07/03/2023
  • Otwarcie ofert
    07/03/2023
  • Odaítélve
    15/05/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Miejsce realizacji
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45324000 Roboty w zakresie okładziny tynkowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
415,890.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
500,214.84 EUR
Numer referencyjny oferty
2023000358
Opis

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/03/2023 10:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
415,890.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
500,214.84 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Akudeck GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kirchhain
Kod pocztowy: 35274
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.