Publications Office of the EU
Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia z podziałem na zadania. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia z podziałem na zadania.

  • Opublikowano
    21/10/2024
  • Termin
    30/10/2024
  • Otwarcie ofert
    30/10/2024
  • Odaítélve
    30/12/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24954100 Nowy węgiel aktywny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,625,000.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
01227/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2024
Opis

Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia z podziałem na zadania.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.mpwik.com.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.mpwik.com.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/10/2024 10:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.