Publications Office of the EU
Włochy-Olbia: Zgniatarki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Włochy-Olbia: Zgniatarki

  • Opublikowano
    27/12/2023
  • Termin
    06/02/2024
  • Otwarcie ofert
    06/02/2024
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Miejsce realizacji
NUTS code: ITG2D Sassari
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITG2 Sardegna
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144512 Zgniatarki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
416,340.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
502-2022
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego kompatatora odpadów typu Bomag RB1172 RB-4 lub równoważnego do użytku w sektorze higieny środowiska Cipnes Gallura, z regularną konserwacją „pełnej obsługi” trwającą 36 miesięcy, jak opisano szczegółowo w specyfikacji specjalnej załączonej do dokumentacji przetargowej.
III

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Adres pocztowy: via Zambia, 7
Miejscowość: Olbia
Kod NUTS: ITG2
Kod pocztowy: 07026
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Giovanni Maurelli
Główny adres: http://www.cipnes.it
Drogą elektroniczną:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/02/2024 16:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
416,340.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.