Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Pasty do podłóg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Paryż: Pasty do podłóg

  • Opublikowano
    29/08/2017
  • Termin
    29/09/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
RATP
Miejsce realizacji
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR101 Paris
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39812100 Pasty do podłóg
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
DHA_2017VAL11830
Opis

Le présent avis vise à établir un accord-cadre à bons de commande avec montant minimum et maximum portant sur la location d'un équipement numérique ou de deux équipements numériques maximum de production couleur.
L'accord-cadre comprend:
— l'installation,
— la mise en service,
— la formation,
— la maintenance et,
— le retrait du ou des équipements en fin de location.
L'importance de la fourniture peut varier dans la limite de plus ou moins 20 % des quantités médianes estimées pour toute la durée du contrat.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: RATP
Krajowy numer ewidencyjny: 77566343801906
Adres pocztowy: LAC B916 — 54 quai de la Rapée
Miejscowość: Paris Cedex 12
Kod NUTS: FR101
Kod pocztowy: 75599
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Sabrina Wachter
Główny adres: www.ratp.fr
Drogą elektroniczną:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.