Publications Office of the EU
Niemcy-Monachium: Roboty malarskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Monachium: Roboty malarskie

  • Opublikowano
    14/08/2019
  • Termin
    25/09/2019
  • Otwarcie ofert
    25/09/2019
  • Odaítélve
    25/11/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt München, Baureferat
Miejsce realizacji
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45442100 Roboty malarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
H18a315919
Opis

Malerarbeiten

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://my.vergabe.bayern.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/09/2019 10:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Klapf GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Altomünster
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.