Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi prawnicze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi prawnicze

  • Odaítélve
    28/04/2015
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79100000 Usługi prawnicze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
854,942.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
869,340.00 EUR
Numer referencyjny oferty
DPR.DPR-2.2413.5.2015.BP.0
Opis

Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi lub doradztwa prawnego w tym zakresie dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
854,942.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
869,340.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Mac
Adres pocztowy: ul. Reformacka 6 lok. 1
Miejscowość: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-026
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.