Publications Office of the EU
Italië-Rome: Verhuur of verkoop van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Verhuur of verkoop van gebouwen

  • Gepubliceerd
    03/08/2021
  • Uiterste termijn
    31/08/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    31/08/2021
  • Gunning
    23/09/2021
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI43 Roma
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
70310000 Verhuur of verkoop van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
193,200.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
184,003.68 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.acquistinretepa.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/08/2021 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
193,200.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
184,003.68 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: FIERA ROMA S.r.l.
Postadres: Via Portuense n. 1645/1647
Stad: Roma
Postcode: 00148
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.