Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Bewakingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Bewakingsdiensten

  • Gepubliceerd
    30/08/2011
  • Uiterste termijn
    03/10/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    04/10/2011
  • Gunning
    30/11/2011
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO113 Cluj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79713000 Bewakingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,700,000.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,157,292.00 RON
Referentienummer inschrijving
9974 din 22.08.2011
Beschrijving

— se vor realiza servicii de paza aferente obiectivelor hidroenergetice aflate in patrimoniul SH Cluj, servicii conform celor detaliate in continutul caietului de sarcini.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/10/2011 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,700,000.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
1,157,292.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: Tiger Protector Company SRL
Postadres: str. Ion Tuculescu nr. 42A, bl. PM40, ap. 1, parter, sector 3
Stad: Bucuresti
Postcode: 100016
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.