Publications Office of the EU
Slowakije-Bratislava: Systeem- en ondersteuningsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Bratislava: Systeem- en ondersteuningsdiensten

  • Gepubliceerd
    10/05/2022
  • Uiterste termijn
    07/06/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    07/06/2022
  • Gunning
    03/08/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Sector (CPV)
72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
231,800.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
204,615.00 EUR
Referentienummer inschrijving
04/2022/PJ
Beschrijving

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/06/2022 12:00
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
231,800.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
204,615.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Slovanet, a. s.
Postadres: Záhradnícka 151
Stad: Bratislava
Postcode: 82108
Land: SVK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.