Publications Office of the EU
Duitsland-Lüdenscheid: Machines voor dataprocessing (hardware) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Lüdenscheid: Machines voor dataprocessing (hardware)

  • Gepubliceerd
    25/05/2018
  • Uiterste termijn
    03/07/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    03/07/2018
  • Gunning
    06/08/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Märkischer Kreis
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Locatie van de koper
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Sector (CPV)
30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
206,800.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
18-51-L-51
Beschrijving

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Märkischer Kreis
Postadres: Heedfelder Straße 45
Stad: Lüdenscheid
NUTS-code: DEA58
Postcode: 58509
Land: DEU
Hoofdadres: www.maerkischer-kreis.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/07/2018 12:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.