Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Swindon: Advies inzake bedrijfsvoering en management - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Swindon: Advies inzake bedrijfsvoering en management

  • Aangekondigd
    17/04/2020
  • Geraamde publicatiedatum
    06/05/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inactief
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
United Kingdom Research and Innovation (UKRI)
Plaats van uitvoering
NUTS code: United Kingdom
Locatie van de koper
NUTS code: UKK14 Swindon
Sector (CPV)
79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
600,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
CS20143
Beschrijving

UK Research and Innovation (UKRI) will shortly be embarking on an Open OJEU procurement to establish a contract for the provision of a 12-month contract for the Global Young Innovators pilot programme which will bring together, support, fund and champion young innovators (aged 18-30) from the UK and developing partner countries to address and solve global challenges.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
600,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.