Publications Office of the EU
PL-Warschau: Wasserij- en stomerijdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

PL-Warschau: Wasserij- en stomerijdiensten

  • Gepubliceerd
    08/03/2011
  • Uiterste termijn
    13/04/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    13/04/2011
  • Gunning
    04/05/2011
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,194.75 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
15,626.52 PLN
Referentienummer inschrijving
ORZ-UO/USŁUGI PRALNICZE/24/11
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest świadczenie usługi prania, prasowania wyrobów tekstylnych dla bazy wypoczynkowej Poczty Polskiej S.A. na obszarze działania Centrum InfrastrukturyOddział Regionalny w Łodzi oraz ubrań roboczych dla Centrum Logistyki w Łodzi tj. kompletów pościelowych,prześcieradeł, ręczników małych i dużych, obrusów i ścierek do naczyń, koców, narzut, nakładek higienicznych,serwet, poszewek białych i kolorowych oraz poszew białych i kolorowych, ubrań roboczych (spodnie robocze,bluza robocza, koszula flanelowa, czapka drelichowa).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/04/2011 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
12,194.75 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
15,626.52 PLN
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.