Publications Office of the EU
UK-Lochgilphead: Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Lochgilphead: Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen

  • Gunning
    10/05/2011
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: United Kingdom
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,600,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,524,640.00 GBP
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

The contract is for the provision of approximately 32 nr new build affordable housing units and associated external works.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
4,600,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
4,524,640.00 GBP
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.