Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Revisie- en opknapwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Łódź: Revisie- en opknapwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    16/05/2019
  • Uiterste termijn
    19/06/2019
  • Geannuleerd
    16/07/2019
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Locatie van de koper
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sector (CPV)
45453000 Revisie- en opknapwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
ZP/34/2019
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są roboty budowlane obejmujące wykonanie instalacji wentylacji na poziomie 12 oraz chłodu na poziomie 12 i 13 oraz przebudowa instalacji elektrycznej na poziomie 12 i 13 w Centrum Symulacji Medycznych w budynku A1 – Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja obejmująca:
1) program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – Załącznik nr 2 do SIWZ,
2) dokumentacja powykonawcza piętra 12 i 13 budynku A1 CKD – wykonana przez firmę Skanska w 2018 r. –
Załączniki nr 3.1 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 12;
Załącznik nr 3.2 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 13;
Załącznik nr 3.3 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 12;
Załącznik nr 3.4 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 13;
Załącznik nr 3.5 do SIWZ – Instalacja chłodu – poziom 12;
Załącznik nr 3.6 do SIWZ – Instalacja

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://umed-lodz.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/06/2019 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.