Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Hoogspanningsinstallaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Hoogspanningsinstallaties

  • Aangekondigd
    04/08/2023
  • Geraamde publicatiedatum
    31/10/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inactief
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Department of Contracts
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: MT Malta
Sector (CPV)
45315400 Hoogspanningsinstallaties
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
CT3032/2023
Beschrijving

The Contracting Authority intends to issue a tender for the design, installation and commissioning of:
a) One (1) 250MVA auto-transformer in Maghtab, Malta;
b) One(1) 120MVAr shunt reactor in Maghtab, Malta;
b) One (1) 240MVAr shunt reactor in Ragusa, Italy.
The equipment is required as part of the second interconnection project between Maghtab, Malta and Ragusa, Sicily required to further diversify the island’s energy sources and meet the projected increase in electricity demand from economic growth and electrification of the transport sector whilst enabling the ingress of further renewable energy in the local side. The contractor shall design in accordance to the parameters established in the tender.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
12,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.