Publications Office of the EU
Spanje-Valladolid: Reagentia voor bloedanalyse - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Spanje-Valladolid: Reagentia voor bloedanalyse

  • Gepubliceerd
    03/10/2023
  • Uiterste termijn
    30/10/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    07/11/2023
  • Gunning
    26/02/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES418 Valladolid
Sector (CPV)
33696200 Reagentia voor bloedanalyse
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,920,650.59 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
126,788.72 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
0000-00C-1-2023-13733
Beschrijving

de levering van reagentia en verbruiksgoederen, alsmede de leasing zonder optie tot aankoop, de installatie en het onderhoud van de nodige apparatuur en elementen die de uitvoering van analytische bepalingen mogelijk maken, in het Laboratorium voor klinische analyse van het ziekenhuiscomplex van Segovia;

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Nationaal registratienummer: Q4700608E
Postadres: Paseo De Zorrilla 1
Stad: Valladolid
NUTS-code: ES418
Postcode: 47007
Land: ESP
Contactpersoon: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/11/2023 09:30
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.