Publications Office of the EU
Frankrijk-Angers: Vaccins - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Angers: Vaccins

  • Gepubliceerd
    12/07/2016
  • Uiterste termijn
    17/08/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    17/08/2016
  • Gunning
    06/10/2016
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Département de Maine-et-Loire
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Locatie van de koper
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sector (CPV)
33651600 Vaccins
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
209.86 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
13
Referentienummer inschrijving
FCS/2016/14
Beschrijving

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Département de Maine-et-Loire
Nationaal registratienummer: 22490001900015
Postadres: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Stad: Angers Cedex 9
NUTS-code: FR512
Postcode: 49941
Land: FRA
Contactpersoon: Service de la commande publique et des assurances
Hoofdadres: http://www.maine-et-loire.fr
Elektronisch via:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/08/2016 15:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.