Publications Office of the EU
Noorwegen-Kviteseid: Afvalvaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Kviteseid: Afvalvaten

  • Gepubliceerd
    23/10/2019
  • Uiterste termijn
    19/11/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    19/11/2019
  • Gunning
    21/11/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Renovest IKS
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Locatie van de koper
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Sector (CPV)
44616200 Afvalvaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1.00 NOK
Referentienummer inschrijving
19/086
Beschrijving

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/11/2019 12:01
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Namdal Ressurs AS
Postadres: Verftsgata48
Stad: Namsos
Postcode: 7800
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.