Publications Office of the EU
Italië-Perugia: Aansprakelijkheidsverzekeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Perugia: Aansprakelijkheidsverzekeringen

  • Gepubliceerd
    04/06/2016
  • Uiterste termijn
    05/07/2016
  • Gunning
    12/10/2016
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Azienda Ospedaliera di Perugia
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI2 Umbria
Locatie van de koper
NUTS code: ITI21 Perugia
Sector (CPV)
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
24,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
19,560,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Azienda Ospedaliera di Perugia
Postadres: Piazzale G. Menghini 8/9
Stad: Perugia
NUTS-code: ITE21
Postcode: 06129
Land: ITA
Contactpersoon: Direzione Acquisti ed Appalti
Hoofdadres: http://www.ospedale.perugia.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Kopers
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
24,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
19,560,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Amtrust International Underwriters Ltd
Postadres: Westland Row, 40
Stad: Dublino
Postcode:
Land: IRL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.