Publications Office of the EU
FILMBEHANDELINGEN EN VERBETERINGEN VAN HET GRIÑÓN-STAGE - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

FILMBEHANDELINGEN EN VERBETERINGEN VAN HET GRIÑÓN-STAGE

  • Gepubliceerd
    06/04/2022
  • Uiterste termijn
    14/06/2022
  • Gunning
    30/06/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
208/2019
Beschrijving

Uitvoering van "verwerkende werken en verbeteringen van het GRIÑÓN-stadium"

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Stad: MADRID
NUTS-code: ES30
Land: ESP
Hoofdadres: www.canaldeisabelsegunda.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Postadres:
Stad: MADRID
Postcode:
Land: ESP

Officiële naam: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Postadres:
Stad: MADRID
Postcode:
Land: ESP

Officiële naam: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Postadres:
Stad: Santiago de Compostela
Postcode:
Land: ESP

Officiële naam: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Postadres:
Stad: Madrid
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.