Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    07/10/2020
  • Uiterste termijn
    10/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    10/11/2020
  • Gunning
    14/04/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Polskie Koleje Państwowe S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL63 Pomorskie
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
133,650.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
54,873.00 PLN
Referentienummer inschrijving
KFZ/2020/WNP-011783
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi inżyniera kontraktu pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach realizacji Zadania Inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Szymankowo”.
Uwaga: ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości tekstu w ogłoszeniu, szczegółowe informacje zawarte są w SIWZ, która wraz z załącznikami zamieszczona została na Platformie Zakupowej pod adresem:https://pkp.eb2b.com.pl.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://pkp.eb2b.com.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/11/2020 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
133,650.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
54,873.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Kabis Consulting Konrad Piesyk
Postadres: ul. Wały Dwernickiego 117/121, lok. P211
Stad: Częstochowa
Postcode: 42-202
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.