Publications Office of the EU
Duitsland-Geesthacht: Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Geesthacht: Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval

  • Gepubliceerd
    18/12/2020
  • Uiterste termijn
    20/01/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    20/01/2021
  • Gunning
    19/02/2021
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Helmholtz-Zentrum Geesthacht
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Locatie van de koper
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Sector (CPV)
90520000 Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
412,800.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2020/12-50222
Beschrijving

s. Vergabeunterlagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXU1YYDYY4Z
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/01/2021 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
412,800.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: P3 safety GmbH
Postadres: Am Kraftversorgungsturm 3
Stad: Aachen
Postcode: 52070
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.