Publications Office of the EU
Roemenië-Drobeta-Turnu Severin: Wasserij- en stomerijdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Drobeta-Turnu Severin: Wasserij- en stomerijdiensten

  • Gepubliceerd
    19/02/2015
  • Uiterste termijn
    06/04/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    07/04/2015
  • Gunning
    30/04/2015
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
302,400.00 RON
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/04/2015 18:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
302,400.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: SC Budu Com Mixt SRL
Postadres: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Stad: Drobeta-Turnu Severin
Postcode: 220037
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.