Publications Office of the EU
Adviesdienst, planning en aankoop van ruimte, monitoring en evaluatie van reclame- en communicatieacties van de stad Zaragoza - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Adviesdienst, planning en aankoop van ruimte, monitoring en evaluatie van reclame- en communicatieacties van de stad Zaragoza

  • Gepubliceerd
    16/04/2025
  • Uiterste termijn
    14/05/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    25/09/2025
  • Gunning
    30/12/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gobierno de Zaragoza
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sector (CPV)
79341200 Diensten voor reclamebeheer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,636,363.63 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
0071604-24
Beschrijving

Adviesdienst, planning en aankoop van ruimte, monitoring en evaluatie van reclame- en communicatieacties van de stad Zaragoza

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/09/2025 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Gewicht (percentage, exact): 36
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Gewicht (percentage, exact): 8
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Gewicht (percentage, exact): 1
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Gewicht (percentage, exact): 17
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Gewicht (percentage, exact): 8
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Gewicht (percentage, exact): 12
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Gewicht (percentage, exact): 3
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Gewicht (percentage, exact): 3
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Gewicht (percentage, exact): 3
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Gewicht (percentage, exact): 3
Geraamde waarde
1,636,363.63 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Postadres:
Stad: LAS MATAS
Postcode: 28290
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.