Publications Office of the EU
Noorwegen-Forus: Clips, hechtdraad, ligatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Forus: Clips, hechtdraad, ligatuur

  • Gunning
    29/09/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Helse Vest RHF
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO0 Norge
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33141120 Clips, hechtdraad, ligatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,280,000.00 NOK
Referentienummer inschrijving
2010/121
Beschrijving

Absorbable sutures coated with triclosan, for use in Helse Vest. Helse Vest will enter into a framework agreement for 2 years, with the possibility of options for 1 + 1 year. The estimated total value is based on a contract length of 4 years.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,280,000.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Johnson & Johnson MD & D, a division of Janssen Cilag AS
Postadres: Drammensveien 288
Stad: Oslo
Postcode: 0283
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.