Publications Office of the EU
24 E 071 Elektrische werken DIN 18 382 - 1.BA - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

24 E 071 Elektrische werken DIN 18 382 - 1.BA

  • Gepubliceerd
    08/07/2024
  • Uiterste termijn
    08/08/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    08/08/2024
  • Gunning
    26/09/2024
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Regensburg
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE232 Regensburg, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45310000 Aanleg van elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
24 E 071 Elektroarbeiten DIN 18 382 - 1.BA
Beschrijving

Bouwstroomsysteem met 24 verdelers en ca. 600 m kabel, 9 standverdelers, 58 wandverdelers, 10 datakasten, licht en zonwering via KNX, ca. 60 km laagspanningskabel incl. data en communicatie, deels over 3,5 - 8 m ca. 200 kabelpaden, deels over 3,5 m ca. 2.500 kunststof staafpijp en ca. 1.100 collectorhouders deels over 3,5 m ca. 1.900 binnenarmaturen 17 mastarmaturen en 29 gevelarmaturen Veiligheidsverlichting met centrale batterij Elektrische luidsprekersystemen + spraakalarmsysteem 55 mediakolommen (houten constructie) in de klaslokalen Tussentijdse werken in het bestaande gebouw

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.meinauftrag.rib.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/08/2024 09:00
CPV-code

45310000 - Aanleg van elektriciteit

45214000 - Gebouwen voor onderwijs en onderzoek

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: nur Preis
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: K+B E-Tech GmbH & Co. KG
Postadres:
Stad: Cham
Postcode: 93413
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.