Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Gepubliceerd
    27/03/2025
  • Uiterste termijn
    05/05/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    05/05/2025
  • Gunning
    13/06/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Beschrijving

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.evergabe-online.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
http://www.evergabe-online.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/05/2025 08:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.