Publications Office of the EU
"Aankoop van een vuilniswagen ten behoeve van OP BKD, Pavlikeni" - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

"Aankoop van een vuilniswagen ten behoeve van OP BKD, Pavlikeni"

  • Gepubliceerd
    20/06/2025
  • Uiterste termijn
    21/07/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    22/07/2025
  • Gunning
    04/09/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА ПАВЛИКЕНИ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG321 Велико Търново
Sector (CPV)
34100000 Motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
250,000.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
500836
Beschrijving

Het voorwerp van deze opdracht is de levering van één gebruikt vuilniswagen voor de behoeften van de gemeentelijke onderneming “Gebouwen en nutsvoorzieningen”. Het geleverde vuilniswagen moet worden gebruikt met een pre-sales service en worden geladen met alle vloeistoffen en materialen die nodig zijn voor de werking ervan en voldoen aan bepaalde technische eisen die zijn beschreven in de technische specificaties van deze aanbesteding.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/500836
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/500836
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/07/2025 12:30
CPV-code

34100000 - Motorvoertuigen

34144000 - Motorvoertuigen voor speciale doeleinden

34140000 - Zware motorvoertuigen

Gunningsmethode
Показател К2 –„ПРЕДЛАГАНА ЦЕНА” с максимален брой 70 точки.
Geraamde waarde
250,000.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: АВТОКАМ БЪЛГАРИЯ ООД
Postadres:
Stad: гр. София
Postcode: 1000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.