Publications Office of the EU
Frankrijk-Charleville-Mézières: Diensten voor het uitroeien van ratten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Charleville-Mézières: Diensten voor het uitroeien van ratten

  • Gepubliceerd
    28/06/2022
  • Uiterste termijn
    29/07/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    29/07/2022
  • Gunning
    23/09/2022
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Habitat 08 - OPH des Ardennes
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF21 Ardennes
Locatie van de koper
NUTS code: FRF21 Ardennes
Sector (CPV)
90923000 Diensten voor het uitroeien van ratten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,080,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,020,307.00 EUR
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Dératisation, désinsectisation, désinfection et blanchiment des locaux vide-ordures des immeubles du patrimoine d'HABITAT 08

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: HABITAT 08
Postadres: 22-24 avenue des Martyrs de la Résistance
Stad: Charleville-Mézières
NUTS-code: FRF21
Postcode: 08000
Land: FRA
Hoofdadres: https://www.marches-securises.fr
Elektronisch via:
https://www.marches-securises.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/07/2022 17:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.