Publications Office of the EU
Denemarken-Silkeborg: Diensten in verband met afvalwater - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Silkeborg: Diensten in verband met afvalwater

  • Gepubliceerd
    25/10/2019
  • Uiterste termijn
    25/11/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    25/11/2019
  • Gunning
    12/12/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Silkeborg Forsyning A/S
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK042 Østjylland
Locatie van de koper
NUTS code: DK042 Østjylland
Sector (CPV)
90400000 Diensten in verband met afvalwater
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,745,910.00 DKK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Opgaven omfatter tømning af bundfældningstanke i Silkeborg Kommune.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Silkeborg Forsyning A/S
Nationaal registratienummer: 31935520
Postadres: Tietgensvej 3
Stad: Silkeborg
NUTS-code: DK042
Postcode: 8600
Land: DNK
Hoofdadres: https://www.silkeborgforsyning.dk
Elektronisch via:
https://tender.konnect.dk/invite/580
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/11/2019 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,745,910.00 DKK
Gunning van het contract
Officiële naam: FKSSlamson A/S
Postadres: teknikvej 36
Stad: Odense S
Postcode: 5260
Land: DNK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.