Publications Office of the EU
E-Madrid: Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor

  • Gepubliceerd
    27/01/2012
  • Uiterste termijn
    06/02/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    23/02/2012
  • Gunning
    29/03/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES300 Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
63711000 Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,600,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,963,473.28 EUR
Referentienummer inschrijving
2.11/23603.1026
Beschrijving

Servicio de maniobras ferroviarias (segregación/agregación de locomotoras, retirada y/o colocación de señales de cola, enganche y desenganche de vagones a locomotoras, pilotaje y conducción de vehículo de maniobras, realización de pruebas de frenado, limpieza de agujas señales y vías, accionamiento de agujas, removido de vagones, apoyos en dependencias focalizadas, otros servicios relacionados con la actividad de maniobras) en los Centros Logísticos de Madrid Abroñigal y Vicálvaro Clasificación e instalaciones técnicas de su ámbito de influencia.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/02/2012 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
6,600,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
3,963,473.28 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Eulen, SA
Postadres: C/ Valle de Tobalina, 56
Stad: Madrid
Postcode: 28021
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.