Publications Office of the EU
Roemenië-Bacău: Antineoplastische middelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Bacău: Antineoplastische middelen

  • Gunning
    06/05/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO211 Bacău
Locatie van de koper
NUTS code: RO211 Bacău
Sector (CPV)
33652100 Antineoplastische middelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
487,037.40
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
481,762.80 RON
Referentienummer inschrijving
4278728_2022_PAAPD1356407
Beschrijving

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
487,037.40
Definitieve waarde van de opdracht
481,762.80 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: ROCHE ROMANIA
Postadres: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Stad: Bucuresti
Postcode:
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.