Publications Office of the EU
Frankrijk-Lons-le-Saunier: Advies inzake financieel management - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Lons-le-Saunier: Advies inzake financieel management

  • Gunning
    03/12/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Conseil Départemental du Jura
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRC22 Jura
Locatie van de koper
NUTS code: FRC22 Jura
Sector (CPV)
79412000 Advies inzake financieel management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
47,200.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2018137A
Beschrijving

Prestation de conseil et assistance en matière de gestion de la dette.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
47,200.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Cabinet Michel Klopfer
Postadres: 4 rue Galilée
Stad: Paris
Postcode: 75116
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.