Publications Office of the EU
Polen-Stettin: Medische apparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Stettin: Medische apparatuur

  • Gepubliceerd
    01/07/2014
  • Uiterste termijn
    06/08/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    06/08/2014
  • Gunning
    26/08/2014
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje"
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
240,942.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,412,656.92 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
32/2014
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż wyposażenia, sprzętu, i urządzeń medycznych do pawilonów szpitalnych (część II) w ramach realizacji projektu „Zwiększenie dostępności i jakości usług medycznych poprzez wyposażenie w sprzęt i urządzenia medyczne SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie” na potrzeby Utworzenia Zachodniopomorskiego Centrum Opieki nad Kobietą i Dzieckiem w SPS ZOZ „Zdroje” – II postępowanie.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 6 części zwane pakietami. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę obejmująca dowolnie wybraną liczbę pakietów:
Nr pakietu Nazwa
nr 1.2 – Meble medyczne
nr 1.5 – 1 Sprzęt medyczny 1 – Aparaty USG
nr 1.5 – 2 Sprzęt medyczny 2 – Aparat USG - Nefrologiczny
nr 1.5 -– 3 Sprzęt medyczny 3 – Różny
nr 1.5 – 20 Sprzęt medyczny 20 – Pochłaniacz z wyciągiem
nr 1.5 – 23 Sprzęt medyczny 23 – Zestaw endoskopowy.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/08/2014 11:30
Plaats van uitvoering
CPV-code

33100000 - Medische apparatuur

33192000 - Meubilair voor medische doeleinden

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.