Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Ballast - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Ballast

  • Gepubliceerd
    18/05/2021
  • Uiterste termijn
    18/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    29/06/2021
  • Gunning
    15/03/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES615 Huelva
Locatie van de koper
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sector (CPV)
14212310 Ballast
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
834,937.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
815,710.00 EUR
Referentienummer inschrijving
3.21/27510.0011
Beschrijving

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Nationaal registratienummer: Q 2801660 H
Postadres: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Stad: Madrid
NUTS-code: ES30
Postcode: 28036
Land: ESP
Contactpersoon: Rosa Cabrerizo Ruiz
Hoofdadres: www.adif.es
Elektronisch via:
https://elicitadores.adif.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/06/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
834,937.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
815,710.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Postadres: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Stad: BADAJOZ
Postcode: 06011
Land: ESP

Officiële naam: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Postadres: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Stad: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Postcode: 41500
Land: ESP

Officiële naam: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Postadres: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Stad: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Postcode: 21660
Land: ESP

Officiële naam: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Postadres: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Stad: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Postcode: 29200
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.