Publications Office of the EU
Frankrijk-Toulon: Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Frankrijk-Toulon: Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie

  • Gunning
    11/01/2023
  • Gepubliceerd
    06/10/2023
  • Uiterste termijn
    22/11/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
MINDEF/sga/dcsid/esid.toulon
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRL05 Var
Locatie van de koper
NUTS code: FRL05 Var
Sector (CPV)
45252100 Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,716,835.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
2023-ESID-TLN-0653 à 0655
Beschrijving

Deze aankondiging betreft een openbare aanbesteding waarop de bepalingen van de artikelen R. 2124-1 en R. 2161-2 tot en met R. 2161-5 van het wetboek overheidsopdrachten van toepassing zijn. De operatie omvat de bouw van een rioolwaterzuiveringsinstallatie van het rietbedtype, een uitval op zee en de renovatie van de bijbehorende netwerken. Deze operatie vindt plaats aan de rechterkant van de hoofdbasis van de Levant (Var). De werken zijn onderverdeeld in drie percelen: Perceel 1 - Rehabilitatie van netwerken - Perceel 2 - Bouw van een zuiveringsinstallatie - Perceel 3 - Rehabilitatie van de uitval op zee. Perceel 1 is verdeeld in drie tranches (artikelen R. 2113-4 tot en met R. 2113-6 van het wetboek van openbare orde) die worden beschreven in perceel 1 (Ii.2.4). De totale termijn voor de 3 percelen bedraagt 28 maanden, waarvan 9 maanden voorbereidingsperiode (3 maanden voor elk van de 3 percelen). De aanvangsdatum van de werkzaamheden is voorzien voor het eerste kwartaal van 2024 (perceel 1) en het eerste kwartaal van 2025 (perceel 2 en 3)

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2374864&orgAcronyme=g7h
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.