Publications Office of the EU
Frankrijk-Colmar: Besturings- en controlesysteem - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Colmar: Besturings- en controlesysteem

  • Gepubliceerd
    14/12/2018
  • Uiterste termijn
    17/01/2019
  • Gunning
    22/01/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Vialis SAEM
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Locatie van de koper
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Sector (CPV)
42961000 Besturings- en controlesysteem
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
881,726.17 EUR
Referentienummer inschrijving
19.05
Beschrijving

Renouvellement et installation du contrôle commande et la mise à niveau technique des installations du poste de Colmar Nord.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Vialis SAEM
Postadres: 10 rue des Bonnes Gens
Stad: Colmar
Postcode: 68000
Land: FRA
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

42961000 - Besturings- en controlesysteem

45000000 - Bouwwerkzaamheden

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
881,726.17 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SCLE SFE
Postadres: 25 chemin du Paleficat
Stad: Toulouse Cedex 2
Postcode: 31204
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.